Vacatures

Gezocht: Timmerman /Voorman bij een ecologische houtbouwer

Word jij ook blij van hout? En wil je met de innovatie in de bouw mee? 
Loop dan voorop met onze verantwoorde bouwmethode en duurzame bouwtechnieken. We zijn per direct op zoek naar een Timmerman/Voorman om ons team te kunnen versterken. 

Als timmerman en/of voorman werk je op een eigen klus en heb je de verantwoordelijkheid om het gehele werk tot een goed einde te brengen. Dit kan nieuwbouw zijn, maar net zo goed renovatie, verbouw of timmeren aan een monumentaal pand.

Hou je van echt timmeren, dan kan je bij ons je hart ophalen als je graag de mooiste houtconstructies wil maken.

Neem hiervoor contact op met info@bouwbedrijfvanengen.nl

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

#Vacature #Timmerman #Voorman #Hout #BouwbedrijfvanEngenBV #Ecologisch #Houtbouw #Kockengen #Electrischbouwen #Mooiedingenmaken #Innovatie

 

Gezocht: Projectleider/Werkvoorbereider bij een ecologische houtbouwer

Word jij ook blij van hout? En wil je mee met de innovatie in de bouw? 
Loop dan voorop met onze ecologische bouwmethode en duurzame bouwtechnieken. 

Omdat we blijven groeien zijn we per direct op zoek naar een projectleider/werkvoorbereider om ons team te versterken. Je taken zijn veelzijdig en uitdagend van calculatie tot uitvoering Je bent gezamenlijk verantwoordelijk voor het resultaat en een goede samenwerking. Bouwbedrijf van Engen is een enthousiaste houtbouwer die bijzondere gebouwen realiseert en streeft naar het gebruik van ecologische en bio-based materialen. Solliciteer als je passie ligt bij vooruitstrevend bouwen, kwaliteit, veiligheid en budget.

Als projectleider ben je verantwoordelijk voor de calculatie, planning, coördinatie en uitvoeringsbegeleiding van het bouwproject. Dit doet je onder andere door sturing te geven aan het projectteam om de doelstellingen te realiseren, maar ook ben jij het aanspreekpunt voor de opdrachtgever, onderaannemers en collega’s. Als werkvoorbereider van het project, werk je het project vanaf het tekenen van de bouwovereenkomst tot de oplevering uit. Je werkt samen met onze eigen tekenaar,  trekt de benodigde onderdelen uit en zorgt voor de bestellingen. De functie als werkvoorbereider en projectleider wisselen elkaar af, waardoor je een dynamische en actieve rol binnen het bedrijf krijgt. Je gaat werken aan uitdagende projecten binnen een ambitieus team met goede arbeidsvoorwaarden.

Word onze nieuwe collega en wees welkom voor een gesprek, de koffie staat klaar (op gepaste afstand). Neem hiervoor contact op met info@bouwbedrijfvanengen.nl

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

#Vacature #Projectleider #Werkvoorbereider #Hout #BouwbedrijfvanEngenBV #Ecologisch #Houtbouw #Kockengen #Electrischbouwen #Mooiedingenmaken #Innovatie